23 kwietnia 2017

#74 Trzy dni

Cześć!

Są wokół nas ludzie, którzy wszystko zmieniają, nawet jeśli na pierwszy rzut oka tego nie zauważamy. Zmieniają też nas w jakiś dziwny nie określony sposób. Taki, którego nie jesteśmy w stanie opisać słowami. Czasem jest to po prostu więcej uśmiechu na naszych twarzach, czasem więcej łez. 
Nawet jeśli wydaje nam się nie spędzamy z tymi osobami zbyt wiele czasu, potrafią wszystko wywrócić do góry nogami. Czasem wystarczą trzy dni na zmianę człowieka. Czasem sześć, zdecydowanie zbyt krótkich miesięcy. Czujesz, że to to coś więcej niż tylko nic nie znacząca znajomość. Punkt na mapie twojego życia. To coś więcej.


Zmiany są dobre i zrozumiałam to dopiero teraz. Kiedyś się ich bałam a dziś przyniosły mi tyle szczęścia. Nie obyło się bez upadków, ale wzloty wszystko wynagrodziły.
PRZYJACIELE.
Teraz pozostaje mi już tylko mieć nadzieję, że te zmiany które nadchodzą będą działy podobnie. A ludzi, których spotkałam wcale nie zostawię w tyle lecz odłożę na bok, Zaraz obok. Tak aby w każdej chwili mieć ich przy sobie.
JUŻ TĘSKNIĘ.

-A.

5 komentarzy:

 1. zmiany jak najbardziej sa potrzebne w naszym zyciu, ja ostatnio tez kilka rzeczy zmienilam u siebie i czuje sie o wiele lepiej ;)
  mogę liczyć na poklikane w linki, to dla mnie bardzo, bardzo ważne <3

  http://justemsi.blogspot.com/2017/04/how-to-wear-it-can-find-it-festival.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama w ostatnim czasie bardzo bałam się zmian, ale nareszcie udało mi się stwierdzić, że chyba ich potrzebuję. To fakt otoczenie w którym przebywamy potrafi bardzo zmienić człowieka, ale musimy pamiętać o tym, aby pozostać wyłącznie sobą.
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. To zależy od zmian, jedne są dobre, drugie nie, ale dzięki nim zdobywamy doświadczenie czy to w życiu, czy też np w pracy. U mnie też niedługo duże zmiany, zaczynając od zbliżającej sie matury, kończąc na przeprowadzce, która czeka mnie na początku lata.
  Życzę Ci pozytywnych zmian ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasem boimy się zmian, bo często wiążą się z wyjściem z "strefy komfortu", ale nawet złe zmiany, złe decyzje mogą mieć na nas dobry wpływ i nas wzmocnić. Dobrze jest, gdy ludzie zmieniają nas na lepsze, sprawiają, że nasze życie jest bardziej szczęśliwe :)
  mój blog, zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Człowiek boi się zmian. Boi się tego, ze nie wyjdą na dobre. Jasne, nie mamy 100 % pewności, że coś się powiedzie po naszej myśli, ale do odważnych świat należy. Warto zatem próbować czegoś nowego, iść krok do przodu, niż wciąż się cofać.
  Powodzenia!;-)

  OdpowiedzUsuń

* Proszę o czytanie postów przed skomentowaniem.
* Odwiedzam każdy blog.
* Dziękuję, za każdy komentarz.